Info z Vláčku
ZBOŽÍ V AKCI
KONTAKTY
Úvod »Spodní prádlo » Dívčí prádlo
V prodejně Vláček pro děti i tady na eshopu nabízím kvalitní dětské spodní prádlo české výroby firmy Spoltex.
Jejich kalhotky a podvlíkací trička nosí sposta spokojených mladých slečen. Dětské spodní kalhotky této firmy doporučuji od útlého batolecího věku, kdy se dítě odnaučuje z plenek až do školních let.
Slečny nosící bavlněné kalhotky s pevným lemem firmy Spoltex říkají, že jsou pohodlné a nelezou nikam, kam nemají.
Jen je potřeba brát v potaz, že je toto prádlo bavlněné, tudíž se praním přiměřeně srazí a je trochu podčíslované, takže nakupujte spodní prádlo této firmy přibližně o dvě čísla větší, než právě potřebujete. Navíc jsou výrobky velmi trvanlivé a byla by škoda, kdyby z nich dítě zbytečně brzy vyrostlo.
Podle zkušeností z prodeje v kamenné prodejně Vláček pro děti jsem pro Vás vytvořila tuto tabulku:
Moje doporučení: Podle vlastních zkušeností doporučuji prát klidně na 40°C, ale nepoužívat aviváž, zvlášť u pružných výrobků s elastanem (aviváž zalepuje vlákna, ničí pružnost a zkracuje životnost výrobku).