Tento eshop, tak jako skoro všechny eshopy na světě, používá tzv. cookies, a já Vás o tom musím dle nařízení EU informovat a požádat o souhlas... Děkuji, Slávka z Vláčku

Odmítnout vše můžete zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podporuje mojeID

Info z Vláčku

arr3Nepřevzetí balíčkuMilé zákaznice a zákazníci, vážím si každé objednávky, malé i velké, všechny se snažím vyřídit co... arr34.4.2018Práce je součástí života a trávíme v ní podstatnou část dnů i nocí. Prolíná se nám s osobním... arr320.8.1017Nafotila jsem ponožky zvlášť podle barev, takže už nemusíte psát do poznámky a hned vidíte, která...

 

 

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Pavlíková Květoslava
OBCHOD VLÁČEK: Ostrava - Zábřeh
BYDLÍM : Leskovec 12, Březová, Opava 747 44
tel: +420 605 428 774
napište nám
Prodejna Vláček pro děti
Ostrava - Zábřeh, Výškovická 97

OPRAVY ŠICÍCH STROJŮ
Přijímání šicích strojů na opravu v prodejně Vláček pro děti

V prodejně Vláček pro děti funguje taktéž sběrna šicích strojů na opravu. Opravářem je můj manžel Jiří Pavlík a já mu tyto stroje vozím domů do dílny.

Jelikož samozřejmě nejsem schopna zákazníkovi sdělit cenu opravy dopředu, osvědčil se systém, že manžel stroj prohlédne, zjistí rozsah opravy a cenu náhradních dílů...a pokud toto nepřesáhne 1000Kč, stroj opravuje ihned. Pokud je cena vyšší, volá zákazníkovi, sdělí předpokládanou cenu...a švadlenka se sama rozhodne, jestli opravu chce nebo ne.

Obvyklý termín opravy je 14 dnů, pokud to spěchá, dá se domluvit osobně i dřívější termín.

Jelikož tyto stroje sama nosím do auta, prosím velmi, dejte je do pořádné tašky, nejlépe přes rameno. Jsou nějak těžší a těžší. A ruce bolí a bolí. Dvacet už mi bylo. Dávno.

Šicí stroj je nutno donést kompletní - s člunkem, cívkou, kablem i spouštěčem. Šicí potřeby v krabičce (nitě, jehly, patky) nenoste, musí se to zbytečně hlídat.

Telefonní číslo na manžela, opraváře šicích strojů, je 732 245 147.

Jelikož jsme se přestěhovali asi 35 km od prodejny Vláček pro děti, manžel nechodí na opravy po domácnostech (až na velmi výjimečné případy). Navíc je dnes i dost nebezpečná doba otevírat cizím lidem a pouštět si je do bytu. Děkuji za pochopení.

                                                      Slávka z Vláčku

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ