Tento eshop, tak jako skoro všechny eshopy na světě, používá tzv. cookies, a já Vás o tom musím dle nařízení EU informovat a požádat o souhlas... Děkuji, Slávka z Vláčku

Odmítnout vše můžete zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podporuje mojeID

Info z Vláčku

arr3Nepřevzetí balíčkuMilé zákaznice a zákazníci, vážím si každé objednávky, malé i velké, všechny se snažím vyřídit co... arr34.4.2018Práce je součástí života a trávíme v ní podstatnou část dnů i nocí. Prolíná se nám s osobním... arr320.8.1017Nafotila jsem ponožky zvlášť podle barev, takže už nemusíte psát do poznámky a hned vidíte, která...

 

 

ZBOŽÍ V AKCI

cena ve Vláčku 300,00 Kč (12,60 EUR)
Skladem

KONTAKTY

Pavlíková Květoslava
OBCHOD VLÁČEK: Ostrava - Zábřeh
BYDLÍM : Leskovec 12, Březová, Opava 747 44
tel: +420 605 428 774
napište nám
Prodejna Vláček pro děti
Ostrava - Zábřeh, Výškovická 97

INFO » Něco málo z minulosti
Něco málo z minulosti Vláčku pro děti

Vítám vás v mém eshopu.

 

Jmenuji se Květoslava Pavlíková, oslovují mne Slávko a od roku 1992 mám obchod s dětským textilem vel.56 až vel.164.

Také se základními potřebami pro miminka, jako jsou například lahvičky, dudlíky, savičky, kousátka, chrastítka a podobně.

Vždy jsem se zaměřovala na zákaznice (zákazníky), které shánějí věci denní potřeby jako jsou třeba čepice, ponožky, punčocháče, trička, mikiny, tepláky, pyžama, šaty, bundy, kalhoty,  rukavice, plavky, pláštěnky aj.

Aby u nás nakoupila rodinka čepičku pro roční Aničku, kalhoty pro prvňáka Ondru, jelikož na starých zase vykukuje koleno, a tepláky pro puberťáka Toma, protože ty jeho doma jsou opět vodoměrky.

A aby byla tato modelová rodinka obsloužena během chvilky a všichni mohli jít radši do cukrárny než lítat po obchodech.

Předchozí roky se mě občas někdo zeptal, jestli jsem na internetu. Odpovídala jsem něco v tom smyslu, že den má 24 hodin.....a této myšlence jsem se bránila. Ale pak mi došlo, že nejen můj den je dvacetičtyřhodinový, ale i ten Váš. A doba jde prostě dopředu, i když jsem starý konzervativec. A že pro obě strany bude přínosné, když Vy budete vědět, kdy máme nové zboží a jaké. A já budu v klidu, že to víte.

Trochu ke změně názoru přispěl i fakt, že ze zdravotních důvodů už nemůžu být žena za pultem na plný pracovní úvazek. A tak jsem v kontaktu se zákazníkem osobně i online.

Takže se na Vás těším, pište, volejte, ptejte se, jsem tu pro Vás.

 

Můžu nabídnout:

-Více než 25leté zkušenosti. 

-Zboží denní potřeby.  

-Výrobky kupované podle klíče: Oblékla (dala) bych to vlastnímu dítěti?

-Poradím s velikostí (stačí mi věk a váha dítěte). 

Slávka z Vláčku